O firmie

Pan Kanapka Catering to firma cateringowa z ponad 10-cio letnim doświadczeniem w branży. "Dostarczamy najlepsze usługi cateringowe w Łodzi, Warszawie i Polsce środkowej, szczegółowa mapa obszaru działania: tutaj

Nasza oferta obejmuje zarówno obsługę prywatnych imprez okolicznościowych, poprzez bankiety, obsługę szkoleń, lunchów biznesowych, przerw kawowych, po dostawy obiadów.

Zaczynaliśmy od kanapek pakowanych, która to działalność sprowokowała nazwę naszej firmy – „Pan Kanapka”. Ponieważ nazwę zastrzegliśmy w Urzędzie Patentowym RP i jest ona rozpoznawalna wśród naszych klientów postanowiliśmy jej nie zmieniać.

Naszą dewizą jest jak najlepsza obsługa klienta od zapytania ofertowego po zdobycie informacji o wrażeniach po organizowanej przez nas imprezie. Proklienckie podejście jest zdecydowanie naszym znakiem rozpoznawczym – stawiamy na zadowolenie nawet najbardziej wymagających.

Szybko staramy się rozpoznać potrzeby i przygotować właściwą i konkurencyjną ofertę.

Oferta jest skonstruowana tak, że każdy znajdzie tu coś dla siebie począwszy od drobnych przekąsek, przystawek, pater kanapek, poprzez dania gorące po ofertę cateringu na szkolenia i przyjęcia okolicznościowe.

Będzie nam niezwykle miło zająć się Państwa obsługą . Dołączą Państwo do grona tych, którzy nam Zaufali 

Nasza firma cateringowa znana jest w całej środkowej Polsce. Czy to Łódź, czy Warszawa, nasze usługi cateringowe zawsze cieszą się dużym powodzeniem i nienaganną opinią na temat smaku oraz całości współpracy z klientem. W naszej pracy wykorzystujemy jedynie najświeższe produkty, dlatego nasze dania uchodzą na przyjęciach za przykład tego jak powinny działać firmy cateringowe i jak można miło zaskoczyć przy pomocy nawet najprostszych smaków.

 

Jeśli nie są Państwo pewni co do zakresu menu lub po prostu potrzebują pomocy w jego skomponowaniu chętnie przygotujemy naszą ofertę w oparciu o zadany budżet oraz wszelkie indywidualne sugestie. Od chwili zlecenia do otrzymania propozycji naszych usług cateringowych z reguły nie miną nawet 24 godziny. Działamy szybko i efektywnie – jak prawdziwa firma cateringowa.
Najlepsze kanapki, przekąski, lunche, zestawy obiadowe oraz pakiety kawowe tylko u nas.

back to top
Pan Kanapka

Pan Kanapka

Dostarczamy najlepsze usługi cateringowe w Łodzi i Warszawie.

Website: www.pankanapka.pl

U nas zapłacisz kartą w terminalu mobilnym

Opinie naszych klientów

tel.: + 512 100 522
tel.: + 512 100 523
tel.: + 512 100 524

Bookmaker with best odds http://wbetting.co.uk review site.

Dostarczamy najlepsze usługi cateringowe w Łodzi, Warszawie i Polsce środkowej, szczegółowa mapa obszaru działania: tutaj

Wszelkie prawa zastrzeżone. Nazwa Pan Kanapka jest zastrzeżonym znakiem towarowym w Urzędzie Patentowym RP, korzystanie bez pozwolenia zabronione.
Wszelkie treści, zdjęcia oraz motywy graficzne chronione są prawem autorskim i majątkowym. 2015 Pan Kanapka s.c.