O firmie

Pan Kanapka Catering to firma cateringowa z 15-to letnim doświadczeniem w branży. Dostarczamy najlepsze usługi cateringowe w Łodzi, Warszawie i Polsce środkowej, szczegółowa mapa obszaru działania: tutaj

Nasza oferta obejmuje zarówno obsługę cateringową prywatnych imprez okolicznościowych, poprzez bankiety, obsługę szkoleń, lunchów biznesowych, przerw kawowych, po dostawy obiadów (np. na szkolenia, nie dostarczamy obiadów na telefon).

Zaczynaliśmy od dystrybucji kanapek pakowanych, która to działalność sprowokowała nazwę naszej firmy – „Pan Kanapka”. Nazwę zastrzegliśmy w Urzędzie Patentowym RP, a z uwagi na jej rozpoznawalność wśród naszych klientów postanowiliśmy jej nie zmieniać.

Naszą dewizą jest jak najlepsza obsługa klienta od zapytania ofertowego po zdobycie informacji o wrażeniach po organizowanej przez nas imprezie. Proklienckie podejście jest zdecydowanie naszym znakiem rozpoznawczym – stawiamy na zadowolenie nawet najbardziej wymagających.

Szybko staramy się rozpoznać potrzeby oraz przygotować właściwą i konkurencyjną ofertę.

Nasza oferta jest skonstruowana tak, że każdy znajdzie tu coś dla siebie począwszy od drobnych przekąsek, przystawek, pater kanapek, poprzez dania gorące po ofertę cateringu na szkolenia, przyjęcia okolicznościowe, wigilie firmowe czy catering weselny.

Będzie nam niezwykle miło zająć się obsługą Państwa imprezy. Tutaj mogą Państwo sprawdzić grono tych, którzy już nam Zaufali 

Nasza firma cateringowa jest rozpoznawalna w całej środkowej Polsce. Czy to Łódź, czy Warszawa, nasze usługi cateringowe cieszą się dużym powodzeniem i nienaganną opinią w zakresie jakości dostarczonego jedzenia oraz całokształtu współpracy z klientem. 

Jeśli nie są Państwo pewni co do zakresu menu lub po prostu potrzebują pomocy w jego skomponowaniu chętnie przygotujemy naszą ofertę w oparciu o zadany budżet oraz wszelkie indywidualne sugestie. Od chwili zlecenia do otrzymania propozycji naszych usług cateringowych z reguły nie miną nawet 24 godziny. Działamy szybko i efektywnie – jak przystało na solidną firmę cateringową.


Najlepsze kanapki, przekąski, lunche, zestawy obiadowe oraz serwisy kawowe tylko u nas.

back to top
Pan Kanapka

Pan Kanapka

Dostarczamy najlepsze usługi cateringowe w Łodzi i Warszawie.

Website: www.pankanapka.pl

U nas zapłacisz kartą w terminalu mobilnym

Opinie naszych klientów

tel.: + 512 100 522
tel.: + 512 100 523
tel.: + 512 100 524

Bookmaker with best odds http://wbetting.co.uk review site.

Dostarczamy najlepsze usługi cateringowe w Łodzi, Warszawie i Polsce środkowej, szczegółowa mapa obszaru działania: tutaj

Wszelkie prawa zastrzeżone. Nazwa "Pan Kanapka" jest zastrzeżonym znakiem towarowym w Urzędzie Patentowym RP, korzystanie bez pozwolenia zabronione.
Wszelkie treści, zdjęcia oraz motywy graficzne chronione są prawem autorskim i majątkowym. 2017 Pan Kanapka s.c.