Catering Pabianice

Catering

Świadczymy nasze usługi na terenie całej aglomeracji łódzkiej i Polski środkowej. Pan Kanapka nie zapomniał również o mieszkańcach Pabianic, dzięki czemu mogą oni korzystać z bogatej palety usług cateringowych. Zapewnienie jedzenia na imprezy okolicznościowe czy też biznesowe lunche nie będzie problemem kiedy można zamówić catering. Dojeżdżamy do Pabianic, dlatego z wielką przyjemnością możemy zaoferować tam swoje smakowite dania i potrawy.

Usługi cateringowe w Pabianicach

Nasza oferta jest mocno rozbudowana. Staramy się, aby nasze dania cechowała wysoka jakość i przede wszystkim smak. Uważamy, iż dobre usługi cateringowe to takie, które oferują zdrowe i smaczne jedzenie za rozsądną cenę. Zawsze staramy się dopasować do oczekiwań, dlatego też rozszerzyliśmy naszą działalność właśnie na takie miasta jak Pabianice.

Komunie, chrzciny, wesela, a także inne okazje nie mogą obyć się bez odpowiedniego cateringu. Zapoznając się ze szczegółami naszych zestawów przekąsek, kanapek, obiadów, śniadań oraz lunchów na pewno znajdą Państwo opcję odpowiednią dla siebie.

Nasz catering mogą Państwo zamówić nie tylko mailowo, ale i przez sklep internetowy: www.frykasyananasy.pl Jesteśmy przekonani, że nasz catering przypadnie Państwu do gustu. Zapraszamy do kontaktu!

Last modified on
Rate this item
(0 votes)
back to top
Pan Kanapka

Pan Kanapka

Latest from Pan Kanapka

U nas zapłacisz kartą w terminalu mobilnym

Opinie naszych klientów

tel.: + 512 100 522
tel.: + 512 100 523
tel.: + 512 100 524

Bookmaker with best odds http://wbetting.co.uk review site.

Dostarczamy najlepsze usługi cateringowe w Łodzi, Warszawie i Polsce środkowej, szczegółowa mapa obszaru działania: tutaj

Wszelkie prawa zastrzeżone. Nazwa "Pan Kanapka" jest zastrzeżonym znakiem towarowym w Urzędzie Patentowym RP, korzystanie bez pozwolenia zabronione.
Wszelkie treści, zdjęcia oraz motywy graficzne chronione są prawem autorskim i majątkowym. 2017 Pan Kanapka s.c.