Najczęściej zadawane pytania

Poniżej najczęściej zadawane pytania wraz z pakietem odpowiedzi. Jeśli nie znajdziesz poszukiwanej informacji skontaktuj się z nami!

 

01Czy działacie tylko w Łodzi?
Dostarczamy najlepsze usługi cateringowe w Łodzi, Warszawie i Polsce środkowej, szczegółowa mapa obszaru działania:Tutaj

02Ile kanapek jest na 1 paterze?
Zawsze 20 szt. niezależnie od wybranej opcji składników, dodatków itp.

03Czy zajmujecie się tylko kanapkami?
Nie, choć nazwa zobowiązuje – i w kanapkach jesteśmy mistrzami! Organizujemy jednak także cały pakiet usług cateringowych począwszy od różnego rodzaju przekąsek na zimno, przez dania obiadowe typu casual dining, po eleganckie stoły szwedzkie z daniami na ciepło i obsługą kelnerską.

04Jaki jest koszt transportu?
Na terenie Łodzi i okolic oraz Warszawy i okolic koszt dostawy wynosi 19 zł brutto. Min. logistyczne dla Łodzi i okolic wynosi 250 zł, dla Warszawy i okolic 500 zł brutto.

05Co powinienem zapewnić organizując catering?
Przede wszystkim ilu będzie uczestników, jaki będzie czas trwania imprezy, jaki charakter będzie miała impreza (oficjalny, nieoficjalny), jaka będzie formuła spożywanych posiłków (impreza na stojąco, impreza zasiadana).

06Czy czas trwania imprezy jest z góry ustalany?
Tak, czas obecności naszego pracownika/ów jest z góry ustalony i po tym terminie może być przedłużony jedynie za ich zgodą oraz dodatkową opłatą. Podpisujesz wówczas zobowiązanie do poniesienia tych dodatkowych kosztów.

07Co z jedzeniem, które zostanie po imprezie?
W zależności od Twojego życzenia zostawiamy je u Ciebie do rozdysponowania lub zabieramy.

08Czy na pewno wszystkiego wystarczy?
Zawsze możesz liczyć na naszą poradę przy ustalaniu wielkości porcji na 1 uczestnika. Nie wozimy jednak ze sobą żadnych dodatkowych produktów, więc sugerujemy złożyć zamówienie z zapasem, żeby nie stresować się w trakcie imprezy.

09Czy zapewniacie odpowiednią zastawę?
Standardowo w naszej ofercie w cenę każdej usługi wliczona jest zastawa jednorazowa. Cennik zastawy ceramicznej znajduje się tutaj (rozwijany cennik zastawy).

10Czy jeśli chcę rostbef to taki dostanę?
Naturalnie, wszelkie kwestie dot. preferencji przyrządzenia poszczególnych potraw są do ustalenia.

11Czy ceny można negocjować?
Przy większych imprezach jest to możliwe.

12Czy mogę zorganizować niewielką imprezę dla kilku znajomych? Co ma wpływ na cenę?
Musisz pamiętać, że organizując grilla niezależnie od wielkości imprezy trzeba liczyć się z pewnymi kosztami stałymi niezależnymi od skali przedsięwzięcia (np. wynajęcie, dowóz i rozstawienie namiotów, krzeseł, stołów, zastawy itp.). Dlatego koszt na osobę przy 10 uczestnikach będzie bez porównania większy niż przy 40. Na szczęście da się to obejść – możesz zamówić u nas catering, a kwestią przygotowań stołów i zastawy zająć się samodzielnie – obniżysz w ten sposób wysokie koszty na osobę charakteryzujące najmniejsze imprezy (na kilka do kilkunastu osób).

13Obawiam się o pogodę, czy jest na to jakiś sposób?
Sposób jest bardzo prosty – możemy zapewnić Ci namioty dla uczestników. Jeśli będzie padać impreza i tak odbędzie się bez przeszkód. Ile to kosztuje? Np. namiot 4 na 4 metry kosztuje wraz z rozstawieniem 600 zł. Cena za 1 dobę, która jest minimalnym okresem wypożyczenia i rozliczenia.

14Jakie porcje na osobę należy przyjąć?
Wszystko zależy od czasu trwania i charakteru imprezy. Standardowo impreza trwa około 3-5 godzin. Przykładowo: catering na otwarcie wernisażu zakłada niewiele drobnych przekąsek na zimno, tzw. fingerfood’ów. Otwarcie nowego biura będzie zaś z reguły imprezą z ciepłymi daniami, często w formie zasiadanej. Trudno wypisać wszystkie okoliczności, dlatego polecamy kontakt osobisty z nami – doradztwo jest częścią usługi jaką świadczymy dobierając odpowiednie menu adekwatne do konkretnej sytuacji.

15Czy jest jakiś limit uczestników imprezy, którą obsługujecie?
Generalnie obsługujemy imprezy do 400 osób. Wyjątkiem są przerwy kawowe, gdzie ten limit nie obowiązuje.

back to top
Pan Kanapka

Pan Kanapka

Dostarczamy najlepsze usługi cateringowe w Łodzi i Warszawie.

Website: www.pankanapka.pl

U nas zapłacisz kartą w terminalu mobilnym

Opinie naszych klientów

tel.: + 512 100 522
tel.: + 512 100 523
tel.: + 512 100 524

Bookmaker with best odds http://wbetting.co.uk review site.

Dostarczamy najlepsze usługi cateringowe w Łodzi, Warszawie i Polsce środkowej, szczegółowa mapa obszaru działania: tutaj

Wszelkie prawa zastrzeżone. Nazwa "Pan Kanapka" jest zastrzeżonym znakiem towarowym w Urzędzie Patentowym RP, korzystanie bez pozwolenia zabronione.
Wszelkie treści, zdjęcia oraz motywy graficzne chronione są prawem autorskim i majątkowym. 2017 Pan Kanapka s.c.