Jak do nas trafić...

Oferujemy usługi cateringowe w Łodzi, Warszawie i ich okolicach. Poniżej mapka dojazdowa do naszej siedziby w Łodzi. Prosimy o kontakt przed przyjazdem!


Wyświetl więktfgszą mapę

Serdecznie ZAPRASZAMY!

Poniżej prezentujemy poglądową listę powiatów, w których świadczymy nasze usługi cateringowe. Na terenie aglomeracji łódzkiej są to powiaty: Łódź (catering dostępny jest we wszystkich dzielnicach: Bałuty, Widzew, Śródmieście, Górna, Polesie) łódzki wschodni, brzeziński, zgierski i pabianicki. Catering dostępny jest dla miast i gmin: Grotniki, Sokolniki, Głowno, Zgierz, Stryków, Brzeziny, Andrespol, Wiśniowa Góra, Starowa Góra, Rzgów, Tuszyn, Pabianice, Ksawerów, Konstantynów Łódzki, Rąbień, Aleksandrów Łódzki, Antoniew, Ozorków oraz okolice wymienionych miejscowości. Istnieje możliwość zamówienia cateringu do miejscowości położonych poza aglomeracją łódzką – wymaga to wcześniejszego uzgodnienia – zachęcamy do kontaktu! Nasze motto jest proste, ale nie jest banalne: „OBSŁUGIWAĆ TAK, JAK SAMEMU CHCIAŁOBY SIĘ BYĆ OBSŁUŻONYM”.

back to top
Pan Kanapka

Pan Kanapka

Dostarczamy najlepsze usługi cateringowe w Łodzi i Warszawie.

Website: www.pankanapka.pl

U nas zapłacisz kartą w terminalu mobilnym

Opinie naszych klientów

tel.: + 512 100 522
tel.: + 512 100 523
tel.: + 512 100 524

Bookmaker with best odds http://wbetting.co.uk review site.

Dostarczamy najlepsze usługi cateringowe w Łodzi, Warszawie i Polsce środkowej, szczegółowa mapa obszaru działania: tutaj

Wszelkie prawa zastrzeżone. Nazwa "Pan Kanapka" jest zastrzeżonym znakiem towarowym w Urzędzie Patentowym RP, korzystanie bez pozwolenia zabronione.
Wszelkie treści, zdjęcia oraz motywy graficzne chronione są prawem autorskim i majątkowym. 2017 Pan Kanapka s.c.