Jak Zamówić

Catering jako usługa nie jest zarezerwowany dla specjalnych uroczystości i dużych wydarzeń. Mogą Państwo zamówić przygotowane przez nas przekąski i kompletne dania do domu lub firmy, a w zyskanym czasie zająć się gośćmi i celebrować spotkanie...

Opcja 1: zamówienie drogą mailową.

Wystarczy wysłać do nas zapytanie o konkretne pozycje z naszej oferty wraz z podaniem terminu, liczby zamawianych porcji itp. Szczegółowy zakres pytań znajdziesz pod tym linkiem. Wycenimy usługę, w przypadku akceptacji oferty przez Państwa poprosimy o wpłatę zaliczki i dokonamy rezerwacji terminu. 

Opcja 2: sklep internetowy.

Bezpośrednie zamówienie przez nasz sklep internetowy działający pod adresem: www.frykasyananasy.pl Aktualnie oferta sklepu dotyczy kanapek, zimnych przekąsek, sałatek, deserów i dań głównych (obiadowych).

back to top
Pan Kanapka

Pan Kanapka

Dostarczamy najlepsze usługi cateringowe w Łodzi i Warszawie.

Website: www.pankanapka.pl

U nas zapłacisz kartą w terminalu mobilnym

Opinie naszych klientów

tel.: + 512 100 522
tel.: + 512 100 523
tel.: + 512 100 524

Bookmaker with best odds http://wbetting.co.uk review site.

Dostarczamy najlepsze usługi cateringowe w Łodzi, Warszawie i Polsce środkowej, szczegółowa mapa obszaru działania: tutaj

Wszelkie prawa zastrzeżone. Nazwa "Pan Kanapka" jest zastrzeżonym znakiem towarowym w Urzędzie Patentowym RP, korzystanie bez pozwolenia zabronione.
Wszelkie treści, zdjęcia oraz motywy graficzne chronione są prawem autorskim i majątkowym. 2017 Pan Kanapka s.c.