Catering Pabianice

Catering

Pabianice to miasto leżące na południe od Łodzi stanowiące część aglomeracji łódzkiej. Pan Kanapka nie zapomniał również o jego mieszkańcach, dzięki czemu mogą oni korzystać z bogatej palety usług cateringowych. Imprezy okolicznościowe czy też biznesowe lunche nie będą problemem kiedy można zamówić catering. Pabianice to znacząca miejscowość w okolicy Łodzi, dlatego z wielką przyjemnością możemy zaoferować tam swoje smakowite dania i potrawy.

Usługi cateringowe w Pabianicach

Oferta jest niezwykle zróżnicowana. Staramy się, aby nasze dania cechowała najwyższa jakość i przede wszystkim smak. Uważamy, iż dobre usługi cateringowe to takie, które oferują klientowi zdrowe i smaczne jedzenie za rozsądną cenę. Zawsze staramy się dopasować do oczekiwań, dlatego też rozszerzamy naszą działalność właśnie na takie miasta, jak Pabianice. Mamy nadzieję, że nasz catering przypadnie Państwu do gustu. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, które z radością będziemy starali się realizować. Zapraszamy do kontaktu! 

Komunie, chrzciny, wesela czy inne okazje nie mogą wręcz obyć się bez odpowiedniego cateringu. Nieważne jest miejsce, ważny jest smak, który urozmaici konkretną imprezę rodzinną, czy spotkanie firmowe. Pabianice są jednym z miejsc, gdzie świadczymy usługi gastronomiczne i catering. Zapoznając się ze szczegółami naszych zestawów przekąsek, kanapek, obiadów, śniadań oraz lunchów na pewno znajdą Państwo opcję odpowiednią dla siebie.

Nasz catering mogą Państwo zamówić nie tylko mailowo, ale i przez sklep internetowy: www.frykasyananasy.pl Zapraszamy!

Last modified on
Rate this item
(0 votes)
back to top
Pan Kanapka

Pan Kanapka

Latest from Pan Kanapka

U nas zapłacisz kartą w terminalu mobilnym

Opinie naszych klientów

tel.: + 512 100 522
tel.: + 512 100 523
tel.: + 512 100 524

Bookmaker with best odds http://wbetting.co.uk review site.

Dostarczamy najlepsze usługi cateringowe w Łodzi, Warszawie i Polsce środkowej, szczegółowa mapa obszaru działania: tutaj

Wszelkie prawa zastrzeżone. Nazwa Pan Kanapka jest zastrzeżonym znakiem towarowym w Urzędzie Patentowym RP, korzystanie bez pozwolenia zabronione.
Wszelkie treści, zdjęcia oraz motywy graficzne chronione są prawem autorskim i majątkowym. 2015 Pan Kanapka s.c.